System Howtec

Poczuj się bezpiecznie

Sytuacja związana z rozprzestrzenianiem się choroby COVID-19 postawiła wiele polskich firm i instytucji przed trudnym zadaniem. Nie byliśmy przygotowani, że z dnia na dzień będziemy zmuszeni zapewnić tak ścisłe warunki sanitarne.

ROZWIĄZANIE

Tworząc System Howtec analizowaliśmy różne metody dezynfekcji, chcąc stworzyć rozwiązanie skuteczne, ale również wygodne, szybkie i ekonomiczne. Dostępne dla wszystkich, którzy potrzebują oczyścić i zabezpieczyć swoje pomieszczenia – niezależnie od ich kubatury czy wyposażenia. Uznaliśmy, że nie wystarczy usunąć chorobotwórczych drobnoustrojów – chcieliśmy, żeby nasz System dodatkowo hamował ich rozwój na co najmniej kolejne 24 godziny.

Skupiliśmy się na tym, aby nasza metoda nie pociągała za sobą skutków ubocznych. Dezynfekcja z Systemem Howtec może być przeprowadzana regularnie, a po zakończeniu procesu wystarczy 15 minut, żeby znów bezpiecznie korzystać z pomieszczenia.

Kim jesteśmy?

Specjalizujemy się w dystrybucji profesjonalnych środków czystości i produktów do dezynfekcji. Wszystkie nasze produkty posiadają odpowiednie certyfikaty, dla potwierdzenia skuteczności działania i bezpieczeństwa użytkowania. Obecnie skupiamy się walce z koronawirusem i grypą. Zapewniamy bezpieczeństwo w miejscach pracy i przestrzeniach, w których odbywa się duża rotacja ludzi.

Skuteczność i prostota

Zyskujesz prostą i wygodną metodę dezynfekcji, za pomocą której pozbędziesz się 99,99% wirusów, bakterii, drożdży i grzybów.

Dokładność i bezpieczeństwo

Dzięki wykorzystaniu metody zamgławiania nasz preparat jest w stanie dotrzeć nawet w najmniejsze zakamarki, będąc jednocześnie całkowicie bezpiecznym dla ludzi, roślin i zwierząt oraz standardowego wyposażenia pomieszczeń.

Oszczędność czasu i pieniędzy

Koszt odkażania biura o kubaturze 500 m3 (200 m2) wynosi około 30 PLN. Sam proces trwa do 15 minut (lub 1 godzinę przy większych powierzchniach).

Wciąż masz wątpliwości czy System Howtec spełni wszystkie Twoje potrzeby?

Jak walczyć z wirusem w miejscu pracy?

Sprawdź i porównaj dostępne na rynku rozwiązania. Zgromadziliśmy informację i zestawienia dotyczące najpopularniejszych metod dezynfekcji.

Porównanie metod

Poznaj dziesięć największych różnic między pięcioma najpopularniejszymi metodami dezynfekcji.

Ozonowanie pomieszczeń

Skuteczne, ale drogie i problematyczne? Dowiedz się więcej o wadach i zaletach ozonowania.

Czym jest zamgławianie?

Słyszałeś o metodzie wykorzystywanej w placówkach medycznych i do dezynfekcji karetek?